PROGRAMACIÓ

Dijous, 16 de setembre
Animació: JAM (animació infantil)
Parc de la Remunta                                                                                                                     

19h. SDA DANCERS amb la seva peça “ MOBILEDDICTION” (Dansa urbana)                        
19:30h. Iron Skulls “Un último recuerdo” (Dansa)
19:45h. Elelei “A ciegas” (Dansa)

20h. Duo Laos “La Oveja Negra” (Circ)         
21h. Always Drinking Marching Band “·Satisfac Show” (música i teatre)
22.15h. Tropical Rockers (Set DJ’S)
Instal.lació artística: Cachi Baches

 

Divendres, 17 de setembre
Presentació i animació: El Gran Odoroff
Parc de la Remunta

19h. Ca La Vidala “Escultura Vull Ser” (Dansa de l’Hospitalet)
19.30h. Lisard & Clementine “Scotoma” (Dansa)
20h. Elelei “A ciegas” (Dansa)
20.30h. Cia. Kimani “Cospress” (Dansa amb teatre físic)
21h. Du’k’to “Lume” (Circ)
22h. Los Galindos “Mort de riure. M.D.R.” (circ de risc) Adults
23.15h. The Goliards Collective (música en viu)
Instal.lació artística: Cachi Baches

Dissabte, 18 de setembre
Presentació i animació: El Gran Odoroff
Parc de la Remunta

17h. Ska Circus (Taller de circ per a tota la familia)
18.30h. Cerca Circ músical
Banda: Bandacetamol
Actuacions: 
Verónica Capozzoli (equilibris)
Alvárito (manipulació d’objectes)
Sophia (trapezi)
19.30h. Elias Aguirre “Flowers Heads” (Dansa)
                                                                                                           20h Júlia Sanz “ID” (Dansa)
                                                                                                          20.30h Gala de Circ
                                                                                                 Banda: Rolling Vibes Collective
                                                                                                         Actuacions:
                                                                                   Presentadora: Suzanna
                                                                                   Verónica Capozzoli (pulls)
                                                                                   Las Sistars (duet acrobàtic)
                                                                                   Germán Copinni (malabars)
                                                                                   Cia. Elias Aguirre (dansa)
                                                                                    El Gran Odoroff (màgia)
                                                                                   
22h. Los Galindos “Mort de riure. M.D.R.” (circ de risc) Espectacle per adults                                                                                                                                            23.15h. Lenin Güiro Loco & The Salsa Punk Orchestra (música en viu)
                                                                                   Instal.lació artística: Cachi Baches